Yorumlarınız

Yorumlarınız

Burag GÜRDEN

Tria Club’un hizmetleriyle 2015 Haziran ayında tanıştım. Vucudumun özellikle bel bölgesi, göbek ve simit bölgesindeki yağlanmadan şikayetciydim. Tria’nın incelme-sıkılaşma ve diyet-beslenme programlarını kullanarak yaklaşık iki ayda büyük ilerleme kat ettim. Aynaya baktığımda rahatsız olduğum bel bölgemi toparlanmış gördüm, vucut yağ oranımı %12 gibi ideal bir orana indirdim. Tria Club başarılı hizmet ve programlarının yanı sıra samimiyeti, güleryüzlü aile ortamı ve açıksözlü çalışanları ile bu süreçte bana destek oldular. Umarım herkesi hayallerindeki vucuda, sağlığa ve güzelliğe kavuşturmaya devam ederler. Teşekkürler.

Serap ERCOŞKUN

İlk olarak lazer epilasyon için geldiğim Tria’da görmüş olduğum hizmetten çok memnun kaldım ve diğer hizmetlerinden de faydalanmaya başladım. Hijyenik ortam, son teknoloji ekipmanlar, sıcak ortamı ve güleryüzlü çalışanları ile herkese tavsiye edebileceğim bir güzellik merkezi.

Sinem DOĞAL

Yaptırmış olduğum cilt bakımı sonrasında yüzümde hissettiğim ferahlık ve cildimdeki sağlıklı görünüm için Tria’ya özellikle Mine hanıma çok teşekkür ediyorum. Güleryüzlü ve eğitimli estetisyenlerle profesyonel olarak yapmış olduğu işte, ilgi ve itinalı çalışması takdire değer.

Dilara A.

Kupon alarak gittim ve profesyonel bir ekip ile karşılaştım. Fırsat kuponu olmasına rağmen bana diğer paket müşterilerine gösterdikleri ilgiyi gösterdiler. İşlerini bilerek yapıyorlar ve önemsiyorlar. Teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim.