Güzellik & Bakım

İfadem Kaşlarım

Kaşlar yüzün en belirgin bölgeleridir. Özellikle de gözlerle oluşturduğu bütünlük ile tüm dikkati üzerine toplar. Bizi hiç tanımayan birinin hakkımızda edindiği ilk izlenimde oldukça etkilidirler. “Çok sert biri olduğunu düşünmüştüm” veya “Çok masum bir yüzün var” gibi cümlelerin kurulmasının temeli kaşlardır. Bu nedenle kaşların doğallığı ve şekli oldukça önem taşır.

Kaşlarınızı Profesyonellere Teslim Edin

En ideal kaş, doğal ve yüzünüze yakışan kaştır. Bu nedenle kaşlarınızı şekillendirmek isterseniz mutlaka profesyonel hizmet sunan yerlere danışmalısınız. Yanlış kaş alımı, geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. “Kaş Küsmesi” olarak adlandırdığımız, alınan kılın tekrar çıkmaması durumunda kaş şeklinizi değiştirmek oldukça zor ve sabır gerektiren bir süreç olacaktır. Gereğinden ince alınan kaşı kalınlaştırmak veya şekillendirmek çok daha zordur. Bu nedenle kaşınızı doğru ellere emanet etmek çok önemlidir.

Kaş Vitamini

Kaş vitamini, tamamen doğal sonuçlar sunan bir uygulamadır. Kalıcı makyaj uygulamalarından farklı olarak kişinin kendi doğal kaşlarının çıkmasını sağlar. Vitamin ve yağlar, bir cihaz yardımıyla kaşlara yedirilerek işlemin kaş köklerini uyarması ve hücreleri aktif hale getirmesi sağlanır. Yaşınız ilerledikçe kaşlarınızın doğal hacmini ve görünümünü kaybetmemesi için kaşın yapısına ve sıklığına göre, 4-5 seans kaş vitamini uygulanmasını öneririz.

Kaş şekillendirme, kaş vitamini, microblading, kalıcı makyaj gibi profesyonel kaş uygulamalarımız ile ilgili bilgi almak için uzman ekibimizden bilgi alabilir; avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Related Posts